Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Kişisel Yorumlar / 2015 istanbul Posta Kodu kaç ? Yeni PTT Sorgulama Servisi

rtık her birey yaşadığı şehrin posta kodu numarasını bilebilecek konuma site aracılığı ile gelecektir. Tamamen güvenilir hizmetler ile sunulmuş olan bu sistem sayesinde posta kodu numaralarına erişimlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Küçükten büyüğe herkesin rahatlıkla geçiş yaparak istifade etmiş olduğu internet adresi sayesinde artık tüm imkânlar seferber edilmekte ve posta kodu öğrenmenize yardımcı olunmaktadır.

Günlük yaşantımızın olmazsa olmazları arasında yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken konuların içerisinde posta kodu öğrenme gelmektedir. Çünkü yaşam koşulları içerisinde posta kodu ile ilgili bir takım bilgiler istendiğinde çaresiz kalmamak ve posta konusunda da bilgi seviyenizi geliştirmeniz adına internet adresi sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır.

Bunun için sizlerde çevrimiçi işlem merkezi olan internet adresi ile istanbul posta kodu analizlerinizi yaparak yaşadığınız şehrin posta numaralarını öğrenebilirsiniz. Doğru v gerçekçi bilgiler ile tüm siteye yönelen ziyaretçilerine aktif olarak hizmet veren http://postakodu.mobi/ sayesinde artık posta numaraları rahatlıkla öğreniliyor.

İstanbul posta kodu ile aradığınız en güvenilir adres burası olacak. Posta telefon telgraf teşkilatının yepyeni sorgulama ekranı sizlere hızlı ve güvenilir bilgiler sunacak.

2 Yorum

  1. talip dedi ki:

    tanıtımını yaptığınız posta kodu site sahibi ile nasıl iletişim kurabilirim? yardımcı olabilir misiniz

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema