Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Blog İçeriği
19 Kasım 2011

Wordpress sitelerinize yeni temalar yükleme konusunda takılıyorsanız ve kafanıza takılan noktalar var ise bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda bu sorunların hepsine cevap bulmuş olacaksınız. Öncelikle yükleceğiniz yeni temayı bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Muhtemelen sıkıştırlmış klasör olarak indirecektir. okumaya devam et..

14 Ağustos 2011

Daha profesyonel bir haber temasına sahip olmak için WordPress Haber Teması adresiniz ziyaret edebilirsiniz! !!!!GÜNCELLEME!!!! Ücretsiz olarak hazırlanmış olan temada bazı sorunlar göze çarpıyordu. Manşet olarak kullanılan Slide alanının kategorilerde ve yazılarda gözükmesi gibi gereksiz durumlar mevcuttu. Temanın okumaya devam et..

14 Mayıs 2011

Bu yazıda sizlere Wordpress kullancı seviyeleri ve yetkilerinden bahsetmek istiyorum. Bir kaç arkadaşın bir araya gelip bir blog üzerinden yazılarını paylaşmaları ve aynı çatı altında daha kaliteli içerikleri barındırarak kendilerini tanıtlamarı için bloglar çok önemli araçlar. Peki Wordpress bir blog sitesinde Yeni okumaya devam et..

16 Nisan 2011

Merhaba arkadaşlar, bu makalede Wordpress ve Kalıcı bağlantı ayarları düzenleme hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları nedir ? Wordpress ve SEO dedince akla gelen ilk gereksinim Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları yapılmasıdır. Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları admin okumaya devam et..

11 Nisan 2011

Merhaba, Wordpress hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. 3.1.x sürümü ile gelen yeni bir özellikte hızlı içerik ekleme ve yönetime paneline girmeden bazı özelliklere erişme için eklenmiş bir Admin Bar geliyordu. Ama malum genelde Wordpress alt yapısını kullanan ve farklı içeriklerle hizmet veren siteler var. Üyelik okumaya devam et..

13 Şubat 2011

Merhaba, Sohbet ve dizi temalarımızdan sonra yakın zamanda sizler için yeni bir Haber teması hazırlıklarına başladık. Günümüz internet gelişmeleri takip edilerek gerek SEO, gerek ziyaretçiler için kolay kullanım durumlarıda gözetilerek hazırlanmaktadır. Haberler, foto galeri, video galeri kategorileri yanı sıra sizinde okumaya devam et..

7 Şubat 2011

Yeni bir tema ile sizlerleyiz. Daha önce hazırladığımız ancak geliştirmeleri yarım kalan v1 tamamladık ve v2 olarak sizlere sunuyoruz. Tema özelliklerinden bahsetmek istiyorum hemen. Kredi kartı ile satın almak için SANALPAZAR dükkanımızdan 5TL fark ödeyerek taksit imkanından faydalanabilirsiniz. SANALPAZAR üzerinden satın okumaya devam et..

6 Şubat 2011

Merhaba, bir çok tema admin panelden kontrol edildiği için bu anlatımı hazırlama gereği duydum. Kategori ID ler bize sitede içerik ya da listelemeleri hangi kategoriden yapacağımızı belirlemeye yarar. Kategori ID öğrenmek için yapmanız gereken. Yönetim panelinde Yazılar / Kategoriler kısmına girin. Kategorinin üzerine fare okumaya devam et..

17 Ocak 2011

Yerli ve yabancı dizi kategorileri ayrı ayrı gösterilir ve admin panelden sadece ana kategori ID’sini belirterek dosyalara hiç müdahele etmeden yayına başlayabilirsiniz. Tema kodları açık kaynaktır. Son günlerde bu konu gündemde functions.php dosyası dışında ki tema dosyaları şifrelenmemiştir. İstediğiniz okumaya devam et..

7 Ocak 2011

CryBook olarak isimlendirilen ve Facebook benzetmesi bir tema. Grafik kullanılmadan hazırlanmış çok sade ve çok hızlı bir tema. 3 sütun olan temanın 5 ayrı renk seçeneği var. Hızlı ve sunucu yükü olmayacak tema arayan arkadaşlar için biçilmiş kaftan tabiri yerinde olacaktır. Temanızı aktif ettikten sonra, bileşenler okumaya devam et..

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema