Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Ücretsiz Temalar / Kişisel Blog Teması Freemium
Kişisel Blog Teması Freemium

Kişisel blog sitelerinde kullanılabilecek farkı bir tema. Ücretsiz olarak dağıtılıyor. Türkçeleştirmesi grafikler hariç yapıldı. Siz grafikleri kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

İyi bloglar.

İndirdiğiniz dosya şifresi blogizma.org dur
Demo İncele Hemen İndir

3 Yorum

  1. paylaşım için teşekürler çok işime yaradı

  2. Rasyonel dedi ki:

    Teşekkürler paylaşım gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

  3. Barış dedi ki:

    Hocam öncelikle tema için teşekkürler. Sponsor kısmına reklam koyacagım ama yerını bulamadım. Birde o yeşil rengi nereden değiştirebilirim.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema