Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Ücretli Temalar / SevdaAlemi.com Sohbet Portalı Teması [Ücretli]
SevdaAlemi.com Sohbet Portalı Teması [Ücretli]
Demo İncele Hemen Satın Al

Uzun süredir birçok sitesinin tasarımını yaptığım Mustafa daha önce Tutkusal.com için hazırladığımız temayı bazı düzenlemelerden sonra SevdaAlemi.com için kullanmaya karar verdi. Reklam alanlarının admin panelden yönetilebilmesi ve CSS üzerindeki bazı değişikliklerden sonra tema yeni haliyle ortaya çıkmış oldu. Ücretli olarak hazırlamış olduğum bu temaya sizde sahip olabilirsiniz.

Sohbet portalı temasını ücreti karşılığında almanız durumunda Haber7.com’dan haberleri çekmenize yardımcı olacak bot ve Günlük burçları sitenizde yayınlamanızı sağlayacak bot hediye olarak verilecektir.

İlk domain için tema ücreti : 100 TL.
Sonra ki her domain için :  40 TL.

Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi Paypal

Önemli Not : Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıda verilen bağlantıdan Ödeme Bildirim Formu doldurma zorunluluğu müşteriye aittir. Formun eksiksiz olarak doldurulması durumunda en geç 12 saat içinde temanızı teslim alırsınız.

Ödeme Bildirim Formu

4 Yorum

 1. Gunce Blog dedi ki:

  Teşekkürler paylaşımınız için.

 2. Misafir dedi ki:

  Hocam temada da stok tükenmeyi ilk defa gördüm :)

  • Blogizma dedi ki:

   İlk defa görmeniz beni sevindirdi, çok eski çalışmaların gerek yeni sürümle stabil çalışmaması riski gerekse uzun vadede yeni güncellemeler yapılmayacağı göz önüne alınıyor. Dizi temasıda yakında tükenecek. :)

 3. DarK dedi ki:

  Degerli hocam Sohbet Temasi. sifirdan ayarli seo uyumlu Local sohbet temasi ne kadar yapiyorsunuz ? bilgi verirseniz mail atarak sevinirim. cunku tema yaptirmak istiyorum sohbet siteme ?

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema