Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Wordpress Geliştirme / StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları
StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları
StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları

WordPress dünyasının sık kullanıldığı günümüzde tasarım ve kodlama bakımından en sade halleri yaşadıkları doğrudur. Buna ek olarak wordpress’in sunduğu eklentileri kullanarak siteyi daha dinamik hale getirmek ve gerekli kontrolleri yapmak da oldukça basit bir hale getirilmiştir. WordPress eklentilerinden en çok kullanılan ve yakından site trafiğini takip etmek isteyenler için statpress eklentisinden söz etmek istiyoruz.

statpress-eklentisi-kurulumu-ve-ayarlari

Worpdpress statpress eklentisi, site ziyaretçilerini detaylarıyla birlikte sizlere sunan bir eklentidir. Ayarlanabilir özelliklere sahip olması, istediğiniz zaman sitenize gelen ziyaretçi tiplerinden hangisinin sayılmasını istemenizi de sağlıyor. Örneğin statpress eklentisinde sunulan bu özellikte spiderleri engelleyerek sadece doğal gelen arama sonuçlarını kolaylıkla aktif edebilirsiniz. Çok daha farklı özelliklere sahip olan eklentiyi kurmanızı tavsiye etmekle birlikte, haftalık olarak PhpMyadmin’den giriş yaparak statpress eklentisini boşaltmanızı tavsiye ediyoruz.

StatPress Kurulumu

Öncelikle eklentiyi indirin.

Daha sonra Plugin (Eklenti) dosyasına rardan çıkmış bir şekilde atın.

Daha sonra eklenti ayarlarından statpress’i etkin hale getirin.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema