Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Ücretsiz Temalar / TwitterStars WordPress Twitter Teması Türkçe
TwitterStars WordPress Twitter Teması Türkçe

Uzun süre önce yüklemiştim ancak şimdi Türkçeleştirme fırsatım oldu. Twitter’in çok popüler olduğu şu günlerde sizde blogunuza Twitter havası vermek isterseniz kullanabileceğiniz bir tema.

İyi bloglar.

İndirdiğiniz dosya şifresi blogizma.org dur
Demo İncele Hemen İndir

6 Yorum

 1. Zafer dedi ki:

  Güzel bir tema kişisel, günlük sitesi için çok uygun.

 2. wordpressthemesbook dedi ki:

  temayı sen yaptın ya, koy ….. koyim linklerini.

 3. Helal reyiz dedi ki:

  Blogizma helal reyiz, cevabından dolayı kutlarım :)

 4. www.tahminclass.com dedi ki:

  Öğretici paylaşımlarınızdan dolayı sizi tebrik ederiz.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema