Bilgi ve Destek Hattı0850 302 86 68
Anasayfa / Ücretsiz Temalar / WordPress iDream v 1.0.2 Türkçe [Son Sürüm]
WordPress iDream v 1.0.2 Türkçe [Son Sürüm]

Geçtiğimiz aylarda 1.0.1 versiyonunu sizlere sunduğum temanın yeni versiyonu olan 1.0.2 şu an itibari ile Türkçe. Ücretsiz olarak indirip kullana bilirsiniz. Eğer Türkçeleştirmede hata görürseniz yorum olarak belirtirseniz sevinirim. saat 04:03 uykusuzluk var biraz.

İyi bloglar..

İndirdiğiniz dosya şifresi blogizma.org dur
Demo İncele Hemen İndir

6 Yorum

 1. ibrahim dedi ki:

  hocam ben bu temayı kurdum fakat logomu ekleyemedim detaylı olarak anlatırmısınız.

 2. berk dedi ki:

  merhabalar;

  böyle güzel bir site için teşekkür ederim öncelikle. bu temanın orijinalini kurmuştum daha önce ama ayarını yapamadığım için kaldırmıştım. şimdi türkçesini görünce size sormak istedim. benim sitemin genişliği 1024px. bu temada genişlik ayarlarını yapamadım. daha doğrusu anladığım kadarıyla arka planda bir resim var. onun genişliği kurtarmadı. 750 main content 274 sidebar olacak şekilde ayarlamak mümkün mü?

 3. mahmut dedi ki:

  Bende bu temayı sitemde kullanmaya başladım, gerçekten çok şık bir tema…

 4. Mehmet dedi ki:

  Hocam merhaba, temayı indirdim fakat verdiğiniz şifre ile rar dosyasını açamıyorum. şifre blogizma.org demişsiniz fakat kabul etmiyor.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema