Anasayfa / Kişisel Yorumlar / Yeni servislerimiz hakkında
Yeni servislerimiz hakkında
Yeni servislerimiz hakkında

pagerank-guncellemesi
Web sitesi sahibi olan herkesin ihtiyaç duyacağı kaynakları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda 2 yeni servisten bahsetmek istiyorum. İlk servisimiz sitelerinize ücretsiz olarak Favicon oluşturabileceğiniz Favicon Oluşturma servisidir.

Tarayıcıların görsel olarak sekme ve pencere başlıklarında gösterdiği simgelere Favicon denir. Bu simgeler sayesinde ziyaretçi sitenize sekme ve pencereler arasında hızlı bir şekilde ulaşabilir. WordPress Sitenize Favicon Ekleme makalemizde alt yapısı WordPress olan siteler için favicon ekleme işlemini anlatmıştık. Farklı yazılımlar kullanan arkadaşlar için servisimiz başarılı şekilde işlemi tamamladıktan sonra eklenmesi gereken kodu vermektedir.

Favicon Oluşturma

Diğer servisimizde Google’nin sitelere puansal olarak verdiği değeri simgeleyen PageRank Sorgulama servisidir. Uzun süredir güncelleme işlemi yapılmayan PageRank’ın artık bittiği ve bir önem taşımadığı konusunda makaleler ve kaynaklar olmasına rağmen Google toolbar servisinde sonuçlar hala sunulmaktadır. Sizde incelemek istediğiniz sitelerin PageRank değerlerini bu servisimiz sayesinde ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

PageRank Sorgulama

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema