Anasayfa / Ücretsiz Temalar
Ücretsiz WordPress Haber Teması
Daha profesyonel bir haber temasına sahip olmak için
WordPress Haber Teması adresiniz ziyaret edebilirsiniz!

!!!!GÜNCELLEME!!!!

Ücretsiz olarak hazırlanmış olan temada bazı sorunlar göze çarpıyordu. Manşet olarak kullanılan Slide alanının kategorilerde ve yazılarda gözükmesi gibi gereksiz durumlar mevcuttu. Temanın yapısında ufak düzenlemelerle daha profesyonel bir hâl aldı.

Twitter Share butonu ekleme Eklentisiz

WordPress sitelerinizede eklentisiz olarak Twitter share yani Twitter’de paylaş butonu eklemeyi kısa bir video ile sizlere anlatmak istedik. Yapmanız gerekenler çok basit işlemler. Eklenti kullanarak sunucu üzerinde yük oluşturup ilerileyen günlerde sorun yaşamak istemeyen arkadaşlar için çok faydalı bir anlatım olduğunu düşünüyorum.

Google +1 Plus düğmesi ekleme Eklentisiz

Merhaba, Google +1 Plus düğmesi ekleyerek yazılarınızı Google üzerinde tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza önermeniz mümkün. Bir çok eklenti mevcut bunu yapmak için ama biz eklenti kullanmadan sadece tema dosyalarında ufak değişiklikler Google +1 Plus düğmesi eklemeyi videolu olarak anlattık.

Google Plus WordPress Teması

Son günlerin en popüler ve en çok tartışılan uygulaması Google (+) Plus o kadar popüler oldu ki WordPress Teması bile yapıldı. Tema çok hafif ve grafik kullanılmamış bu yüzden çok hızlı. Sizde kişisel bloglarınızı Google Plus havasına sokmak istiyorsanız mutlaka bu temayı denemelisiniz.

FK Blog – Kişisel Blog Teması ( Türkçe )

Kişisel blog siteleri için şık ve sade yapısı ile oldukça başarılı bir çalışma.