Anasayfa  »  Kişisel Yorumlar   »   Apple, iPhone Serisi İçin Ucuz Cep Telefonu Üretecek!

Apple, iPhone Serisi İçin Ucuz Cep Telefonu Üretecek!

Apple, iPhone Serisi İçin Ucuz Cep Telefonu Üretecek!

Üstün donanımsal özelliklere sahip olan cep telefonlarıyla tanınan Apple’ın, cep telefonu serisi iPhone’un çok pahalı  olmasından yana şikayetiniz varsa haberimizin devamını okumanızı sizlere öneriyoruz. iPhone serisi ile birlikte tüm dünyaya ismini duyurmayı başaran Apple firması ile ilgili yapılan bir araştırmaya  göre, iPhone almayanların %85’i cihazın çok pahalı olmasından yakınıyor.

Apple, iPhone Serisi İçin Ucuz Cep Telefonu Üretecek!
Apple’da, Morgan Stanley Research’ün yaptığı bu araştırmaya dayanarak, tüketicilerin bu en büyük derdi olan iPhone ücreti konusunda güzel bir haber ile karşımıza çıktı. Katy Huberty bu araştırmanın üzerine yaptığı açıklama ile, akıllı cep telefonu pazarındaki pazar payını yükseltmeyi planlayan Apple’ın Haziran ayında daha önceki sürümlerine göre çok daha ucuz olan yeni bir model  ile karşımıza çıkacağını vurguladı. Ayrıca yeni iPhone’un diğer cihazlara göre çok daha farklı yeni özelliklere sahip olacağını da bildiren Katy Huberty, cihaz hakkında sır vermekten de kaçındı.

Yazan: DoĞuŞ
Kaynak :http://www.maxicep.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yenileniyoruz..
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER
    Radabet - Gorabet Giriş - Radabet Giriş