Anasayfa » Etiket
Abdullah Ağar: Hamas 3 nedenle rehine takasını erteledi

İsrail ile Hamas arasında yapılan esir takasının ertelenmesini yorumlayan güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, Hamas’ın takası ertelemesinin 3 nedenini sıraladı.

Son Dakika Haberleri
Okuma süresi : 3 DK
26 Kasım 2023 13:51
İsrail adına Türkiye’de casusluk yaptığı belirlenen 2 kişi tutuklandı

Türkiye’de yaşayan Filistinli yazılımcı Omar A. ile iş yapma bahanesiyle iletişime geçerek İsrail istihbaratı adına casusluk yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

Son Dakika Haberleri
Okuma süresi : 2 DK
24 Kasım 2023 1:08
İsrail, Gazze’ye bomba yağdırıyor! Saldırılarda 37. gün

Savaşın başladığı günden bu yana saldırılarını aralıksız sürdüren İsrail ordusu, bugün de sivilleri hedef aldı. Farklı noktalara bomba yağdıran İsrail çok sayıda vatandaşın ölümüne neden oldu. Bunlardan 2’si ise doktor…

Son Dakika Haberleri
Okuma süresi : 3 DK
12 Kasım 2023 21:59
Belçika’dan İsrail’e yaptırım talebi: ‘Gazze’deki saldırılar soruşturulsun’

Belçika Başbakan Yardımcısı De Sutter, İsrail’e Gazze’ye yönelik bombardımanları sebebiyle yaptırım uygulanmasını, Hamas’a finansman sağlayan isimlerin de yaptırıma tabi tutulmasını talep etti.

Gazze’de acı bilanço: Ölü sayısı 10 bini geçti

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 10 bin 569’a yükseldi. Bu sayının 4 bin 324’ü çocuk, 2 bin 823’ünün ise kadın olduğu aktarıldı.

SON DAKİKA HABERLER
DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
Blogizma – WordPress için Başlangıç Kılavuzu
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
BAĞLANTILAR