Anasayfa  »  Son Dakika Haberleri   »   Hakkari Valisi Ali Çelik, İl Özel İdaresi’nde incelemelerde bulundu

Hakkari Valisi Ali Çelik, İl Özel İdaresi’nde incelemelerde bulundu

Hakkari Valisi Ali Çelik, İl Özel İdaresi’nde incelemelerde bulundu

Hakkari Valisi ve Belediye Bakan Vekili Ali Çelik, İl Özel İdaresi Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, “Sizlerin daha verimli ve rahat çalışması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Hakkari’de devam eden kamu yatırımlarında incelemelerde bulunan Vali Çelik, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İl Özel İdaresi Müdürlüğüne giderek çalışmaları yerinde inceleyen Vali Çelik, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Buğra Karadağ ile birlikte buradaki çalışmaları yerinde incelediler.

Vali Çelik, birim müdürlerinden il özel idaresi bünyesinde bulunan iş toplam 160 aracın mevcut durumu ile çalışmayan araçların sorunları ve yapım maliyetleri hakkında bilgiler aldı. İl Özel İdare Müdürlüğünde bulunan atölye kısmını inceleyen Vali Çelik, işçiler ile görüşüp ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek, “Sizlerin daha verimli ve rahat çalışması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Vali Çelik, yaptığı incelemeler sonunda İl Özel İdaresi Müdürlüğü personellerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. – HAKKARİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Botoks ve yağ enjeksiyonu gibi estetik uygulamalarda hayati kurallar!
OKUYUCU YORUMLARI

SON DAKİKA HABERLER
DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
Blogizma – WordPress için Başlangıç Kılavuzu
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
BAĞLANTILAR