Anasayfa / Hakkında

Merhaba,

blogizma.org güzel, şık ve kullanışlı WordPress Temalarını siz ziyaretçilerimize Türkçe WordPress Temaları olarak sunar. Sitemizde ki temaların bir kısmı ücretsiz ve kullanıma hazır durumdadır. Demo adreslerini inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ücretli temalar için domaine lisans durumu söz konusudur. Satın aldığınız temaları belirttiğiniz domain için lisanslanır ve başka kişiler tarafından ele geçirilse bile kullanılmasını engeller.

Sadece size özel kişisel temalarda tasarlıyoruz. Hazır .psd ya da .png formatında bir temayı WordPress’e entegre edebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özel tasarımlar için fiyat almanız gerekmektedir.

Sitemize desteklemek ve daha güzel yerlere gelmesine yardımcı olmak isterseniz, temalarda footer bölümlerinde eklenmiş olan “Türkçeleştirme : blogizma “ şekline bulunan ibareyi silmezseniz seviniriz.

İyi bloglar..

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema