Anasayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.blogizma.org adresi üzerinden tema satın alan bütün müşteriler aşağıda ki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Lisans

www.blogizma.org tarafından üretilen temalar domaine lisanslı olarak satışa sunulmaktadır. Hiçbir durumda lisans değişimi söz konusu ve para iadesi söz konusu değildir. Bu sebeple alacağınız temanın ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir tema olup olmadığı konusunda emin olmadan tema satın almamaya dikkat ediniz.

Güncellemeler

www.blogizma.org tarafından üretilen temalar WordPress’in son sürümü ve özellikleri ile sorunsuz olarak çalışacak şekilde hazırlanmaktadır. Temalara ait sürüm güncellemeleri wp-admin panellerinizde bulunan tema ayarları bölümünden takip edebilirsiniz. WordPress sürümü ile alakadar sorunlarda sorumluluk müşteriye aittir.

Destek

www.blogizma.org destek araçları olarak kullanabileceğiniz çözümler Destek sayfamızda belirtilmiştir. Temalarla alakadar sorunlarınızın çözümü için destek araçlarını kullanmanız önerilir. WordPress konusunda destek için wordpress.org destek forumlarını kullanabilirsiniz.www.blogizma.org destek sistemi 7/24 saat destek verecek kapasiteye sahiptir. Ticket sorunlarınız en geç 120 dk. içinde cevaplanmaktadır. Temalar hakkında sorunlarınız için öncelikle ticket sistemini kullanınız.