Anasayfa » 2023 » 06
Parlayan Sektör : Geri Dönüşüm ve Hurda

Hayatımızda her gün yeni bir şeylere sahip olmanın içgüdüsel dürtüleri ile yaşayıp gidiyoruz. Yeni eşya almak, yaşamın yeniliklerine uymak, bu dürtülerimizde bizlere ne sınır tanıyor ne de önümüze set koyuyor. Tüm aile fertleri şahsi eşyadan, ev eşyasına kadar her şeyi yenilemek için büyük bir yarışın içerisinde buluyorlar kendilerini. Değişen çağımızda teknolojiyle insan rekabet eder bir durumda o kulvarda koşturup gidiyor. Oysaki bundan 15-20 yıl öncesinde alınan eşyalar eskiyene, işe yaramayıncaya kadar kullanılıp yerine yenileri alınırdı. Şimdilerde ise bu anlatılanın ters mantığına uygun bir model oluştu. Kısacası kullanıyor ve atıyoruz.

Girişimcilik
Okuma süresi : 4 DK
22 Haziran 2023 9:29
Evde Para Kazanmanın Yolları: Kolay ve Etkili Yöntemler

Evde para kazanmak, ek gelir elde etmek veya tam zamanlı iş bulamayanlar için oldukça önemli bir meseledir. Teknolojinin bulgularıyla birlikte, evde para kazanmanın birçok yolu ortaya çıkmıştır. Bu yazımızda, sizlere kolay ve etkili evde para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz. İşte detaylar!

Girişimcilik
Okuma süresi : 5 DK
22 Haziran 2023 9:29
DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER