Anasayfa / WordPress Temaları / Authentic Yaşam Bloğu ve Magazin Teması

Authentic Yaşam Bloğu ve Magazin Teması

Authentic Yaşam Bloğu ve Magazin Teması

Güncel yaşam ve magazin konulu web siteleri için tasarlanmış olan “Authentic Yaşam Bloğu ve Magazin Teması” 50 farklı tasarım seçeneği ile web tasarımcılar için gözde olan WordPress temalarından birisi. Themeforest üzerinde 8.000’e yaklaşık satışı mevcut. Sürükle bırak bileşen desteği yanı sıra kullandığı framawork sayesinde üst düzey WordPress bilginiz olmasına gerek kalmadan kendinize has sayfalar üretmenize olanak sağlıyor.

UI tasarımı sayesinde mobil uyum ve hız açısından bir puan önde başlamanızı sağlıyor. Google adsense desteği sunan temada mobil amp desteğide çok gelişmiş olarak sunuluyor. 800+ Google font desteği, içerikler için videolu arkaplanlar ekleme seçeneği, yapışkan header gibi başlıca göz çarpan özellikler Authentic temasını her alanda kullanılabilecek her kesime hitab eden bir tema olarak bizlere sunuyor.

40 farklı içerik bloğu yapısı ile çok farklı kategori sayfalarının yanı sıra özel içeriklerinizi özel bir düzenle yayımlanamızada olanak sağlıyor. Authentic teması Woocommerce ilede tam uyumlu olarak çalışıyor. Buda kendi eticaret sitenizi hem blog hemde ürün içeriği olarak hazırlayıp bütün işlemleri tek panel üzerinden profesyonel bir şekilde yürütmenize yardımcı oluyor.

PowerKit özelliği ile sosyal medya bağlantılarınızı kolaylıkla ve yönetilebilir şekilde dilediğiniz yerlerde kullanarak zirayetçilerinizin sitenizde yapacağı sosyal etkileşimleride artırabilirsiniz. Eticarette ürün tanıtımları için sosyal etkileşim çok önemli bu sebeple eticaret için Authentic temasını tercih edecek site sahipleri bu özellikler sayesinde çok büyük kod düzenlemesi yapmadan istediği yapıyı kolaylıkla oluşturabilir.

Authentic temasının kod yapısıda çok basit ve anlaşılır. Sayfaların kodlamasını inceleyecek olursak bütün php işlemleri açıklamaları ile yazılmış ve kod düzenlemeri yaparken gözünüzden kaçacak ufak hataların önüne geçilmiş.

Geliştirme ve ileriye dönük güncellemeleri ile Themeforestte daha uzun yıllar trend olarak kalacağı aşikar olan Authentic teması sitenize katacağı özellikler ve size sağlayacağı kolaylıklarla projenize ayırmanız gereken zamanı tasarıma değilde farklı proje aşamalarına ayırmanıza yardımcı olacaktır.

Authentic temasının diğer özellikleri;

  • Özel sayfalama tasarımları,
  • Özel benzer içerikler blokları,
  • Özel tasarımlara sahip diğer içerikleri blokları,
  • Canlı içerik arama tasarımı,
  • WordPress galeri özelliği için 2,3 ve 4 sütun tasarımlar,
  • İçerikler için yazar biyografi alanı,
  • Bileşen alanı için site yazarları listeleme bileşeni,
  • Çoklu dil desteği, WPML ile tam uyumlu çalışma,
  • Tek tuşla demo içerik yükleyebilme,
  • Farklı footer modül yerleşimleri,

Bu şekilde sayabileceğimiz yüzlerce özellik mevcut.

Temanın kurulumu ve çalışması konusunda sorun yaşarsanız WordPress Destek forumları üzerinden ücretsiz olarak destek almak için konu açabilirsiniz.

Demo İncele Hemen İndir