Anasayfa » Ücretli Temalar » Pet Space Kurumsal Pet Kuaförü Teması

Pet Space Kurumsal Pet Kuaförü Teması

Pet Space Kurumsal Pet Kuaförü Teması

Gelişen internet teknolojileri hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. Sizlere tanıtmak istediğimiz Pet Space Kurumsal Pet Kuaförü Teması’da bunlardan birisi. Evinde evcil hayvan besleyenlerin hayvan bakımı için kimi, nasıl tercih edeceği ve bu işletmelere nasıl ulaşacağını düşünen tasarımcılar çok şık, mobil uyumlu, hızlı ve rezervasyon işlemlerinin online olarak yapılabileceği pet kuafor teması, Petshop sitesi wordpress, Petshop teması, WordPress petshop açma gibi konularda çözüm sağlayacak bu temayı hazırlamışlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WPT Portal WordPress Portal Teması

Temamızın genel özellikleri sayacak olursak;

 • 4 farklı anasayfa düzeni,
 • Sürükle bırak bileşen düzeni,
 • Canlı olarak düzenleme yapabilme özelliği,
 • Woocommerce ile %100 uyumlu çalışma,
 • HTML5 tasarım,
 • Kısa 3 işlemle demo kurulumu yapabilime,
 • PSD döküman desteği,
 • Sınırsız ve ücretsiz güncelleme.

Gibi özellikleri göze çarpıyor. Temamızın sağlıklı ve stabil çalışabilemesi için aşağıda ki eklentileri temayla beraber kurmanız ve aktif etmeniz gerekiyor.

Sınırsız update, sınırsız renk ve Google font desteği ile Pet Space teması Pet Kuaförü açmak ve internet üzerinden hizmet vermeyi amaçlayan işletmeci ve girişimciler için gerçekten bütün istekleri karşılıyor. WordPress üzerine deneyimi olmayan ve bu tema ile kurumsal pet kuaförü sitesini açmak isteyenler https://www.kazimyildiz.com.tr/ üzerinden bize ulaşıp destek alabilirler. WordPress sorunları ve bu sorunları çözümleri konusunda müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Authentic Yaşam Blogu ve Magazin Teması

Tekrar temamıza dönecek olursak; Pet Space teması 2017 yılından bu yana satışta olan ve güncellemeleri sürekli takip ederek kendini geliştirmiş bu günlere gelmiştir. Hâla ThemeForest üzerinde satılmaktadır. Pet Space temasının 4 farklı ana sayfa düzeni var demiştik bu düzenleride inceleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sadece Dizi Teması Ücretli Tema

Pet Salon

Pet Hotel

Pet School

Pet Clinic

Bu 4 farklı önyüzü demo olarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir, gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra web sitenizi aktif edebilirsiniz.Wordpress için tema seçimi yapılırken temanın güncelliği, zamana uyumu ve destek konuları çok önemlidir. Pet Space teması bu etkenlerde 5 yıldıza sahip ve aldığı yorumlarla kendinden bahsettiren bir temadır.

Temanın kurulumu ve çalışması konusunda sorun yaşarsanız WordPress Destek forumları üzerinden ücretsiz olarak destek almak için konu açabilirsiniz.

Demo İncele Hemen İndir
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
 • BAĞLANTILAR
  SON DAKİKA HABERLER