Anasayfa » Kişisel Yorumlar » Yetişkinlere yönelik oyunlar

Yetişkinlere yönelik oyunlar

Yetişkinlere yönelik oyunlar

Yaş olarak orta yaş grubuna hitap eden oyunlara yetişkinlere yönelik oyunlar diyebiliriz. Genelde oyun siteleri çocuklar içindir izlenimi var ancak bu aslında öyle değil. Akşam iş çıkışında evde vakit geçirmek isteyen yetişkinlerde oyun sitelerinde kendilerine uygun oyunlar bularak vakit geçirmek istiyor. Tavla ve satranç gibi beyin jimlastiğine yönelik oyunlar yetişkinler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Yetişkinlerin tercihi olan oyunları onların daha kolay ulaşması için oyun sitemizde bulunan yetişkin oyunları kategorisinde bir araya getirdik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dreamweaver’da Kullanılmayan Özellikleri Kaldırmak

Türkçe olması özelliğine dikkat ederek oyun eklemeye devam ediyoruz. Çok popüler ve bilindik oyunlar olan okey, tavla ve batak gibi bilgisayarı rakip alarak oynanan ve sıkıldığınız zaman kapatıp çıkabileceğiniz, sizi bilgisayara bağlamayan oyunlarda diyebiliriz. Zaman geçirmek için yetişkin oyunları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tasarımlarda yüksek çözünürlükte arka plan resmi uygulama
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER