Anasayfa » Wordpress Geliştirme » FeedBurner Eklentisi Kurulumu ve Faydaları

FeedBurner Eklentisi Kurulumu ve Faydaları

FeedBurner Eklentisi Kurulumu ve Faydaları

Her webmasterin kurduğu sitesinden gelir elde etmesi beklentisine girmesi en doğal haklarından biridir. Google adsensenin reklamlarından gelir elde ederek, bir nevi yaptığı işin emeğinin karşılığını almak elbette her site sahibinin istediği bir şeydir. Normalde sayfalar arasında ya da diğer bölümlerde yayınlanan google reklamlarına tıklanmasıyla web site sahibi para kazanır. Ancak bunu daha geniş alanlara yayarak, daha fazla gelir elde etmek isteyen wordpress kullanıcıları için harika bir eklentiden söz etmek gerekir.  FeedBurner Eklentisi. Bu eklenti sayesinde rss kaynağınızdan da gelir elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress yazıların sonuna yazar resmi ekleme

Her wordpress kullanıcısının yayınladığı rss kaynaklarını FeedBurner hesabınızda yayınlayarak reklamlarınızın FeedBurnerde de görünmesini sağlayabilirsiniz. Basit bir kuruluma sahip olan FeedBurner Eklentisi ile sitenizden elde ettiğiniz geliri iki katına çıkartabilirsiniz. WordPress yazılımcılarının üzerinde çalıştığı bu harika eklenti sayesinde google reklamlarından aldığınız kodun daha fazla site üzerinden yayınlanarak tıklanmasını sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Temanıza Breadcrumb Özelliği Kazandırma

FeedBurner Eklentisini ilgili yerden indirerek zip dosyasından çıkarttıktan sonra FTP’den wp-content doyasında bulunan plugins dosyasına attıktan sonra, admin panelinden eklentilere giderek, eklentiyi etkinleştir dedikten sonra ayrlarını yaparak reklamlarınızın FeedBurner üzerinden yayılmasını başarıyla sağlayabilirsiniz. Ya da admin panelinden yine eklentilere giderek, yeni eklenti seçeneğini tıkladıktan sonra eklenti ismini yazarak eklentiyi bulduktan sonra Kur + Etkinleştir, işlemlerini yaparak otomatik kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İçerikleriniz İçin Otomatik QR Kodu Oluşturma
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER