Anasayfa » Wordpress Geliştirme » WordPress sitenizi Mobil dostu yapacak 10 eklenti

WordPress sitenizi Mobil dostu yapacak 10 eklenti

WordPress sitenizi Mobil dostu yapacak 10 eklenti

İnternet kullanımında mobil cihazların kullanım oranları son bir kaç yılda çok hızlı bir şekilde arttı. “WordPress sitenizi Mobil dostu yapacak 10 eklenti” başlıklı içeriğimizde sizlere ziyaretçilerin sitenizden daha fazla faydalanması sağlayacak 10 eklentiyi araştırdık ve sizler için bir araya getirdik.

1. WPtouch
2. Obox Mobile
3. WP Mobile Detector
4. Jetpack
5. WordPress Mobile Pack
6. Touchy
7. WP Mobilize
8. WP Mobile Edition
9. Any Mobile Theme Switcher
10. Mobile Smart

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yazılara otomatik olarak Google Plus butonu ekleme

Yukarıda sizler için derlediğimiz ücretli ve ücretsiz 10 eklenti listelenmiştir.

1. WPtouch

Dünya’da en çok tercih edilen ekletilerden biri olan WPtouch yaklaşık 7 milyon kez indirilmiştir. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü şu anda dağıtılıyor. Ücretsiz sürüm daha basit ve az özelliğie sahip bu yüzden ücretsiz sürümle eklentiyi kullanmaya başlayan site sahipleri bir süre sonra ücretli sürümün özellikleri ile sitesini mobil kullanım açısından daha kullanışlı ve ziyaretçiyi sitede tutacak şekilde modifiyeleri gerektiğinde ücretli sürüme geçiş yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Linklere Otomatik Olarak "Nofollow" Etiketi Ekleme

Ücretli sürüm ve ücretsiz sürüm arasında çok fazla belirgin fark var bunlardan bir kaçını gözatmak ve indirmek için aşağıda bulunan WPtouch indirme bağlantısını takip edebilirsiniz.

WPtouch İndir

2. Obox Mobile

Obox Mobile, WordPress sitenizi mobil uyumlu hale getirmenin başka bir hızlı yoludur. Sitenizi hızlandırır, okunabilirliği ve kullanıcı deneyimini artırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Güncelleme uyarılarını kapatmak

Obox Mobile ile tek bir kod satırı yazmadan mobil sitenizi oluşturabilir renkleri, yazı tiplerini, logoları ve arka planları kolayca değiştirerek kendi özel mobil tasarımını yaratmış olabilirsiniz.

Obox Mobile İndir

3. WP Mobile Detector

WP Mobil Dedektör, sitenizi görüntülemek için ne tür bir cihaz kullanıldığını otomatik olarak belirler ve ardından sitenizi o cihaz için optimize eder. Bu sayede ziyareçtiniz sitenizi daha kolay ve faydalı olacak şekilde gezebilir.

WP Mobile Detector İndir

OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER