Anasayfa » Kişisel Yorumlar » Online eğlence zamanı!

Online eğlence zamanı!

Online eğlence zamanı!

Bilgisayar başında sıkılmadan zaman geçirmek için bir çok oyun ve eğlence sitesi mevcut. Bunlardan en popüleri olan Online fare besleme oyunu olarakta bilinen Transformice’den bahsetmek istiyorum size. Online olarak üyelik ve ziyaretçi olarak oynana bilen, farklı ve heyecan dolu etaplardan oluşan bu oyunda amaç farelerin en çok sevdiği yiyecek olan peynire ulaşmak ve çıkış kapısına gitmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Lisans hatası alan site sahibi arkadaşlar.

transformice

Tabi bu o kadar kolay olmuyor. Gerek rakiplerinizin çok olması gerekse etaplarda zor ve geçilmesi için yardım almanız gereken yerler olması oyuna farklı bir heyecan katıyor. Her etapta size rehberlik edecek tecrübeli ve özel yetenekleri olan bir oyuncu oluyor bu oyuncunun oyunda ki adı ŞAMAN ismi farklı renkte gözüküyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dreamweaver’da Kullanılmayan Özellikleri Kaldırmak

Şaman’ın size hazırladığı yolu kullanarak hızlı ve dikkatli bir şekilde peyniri kapın ve çıkışa ulaşın. Tıransformice eğlence ve heyecan dolu online bir peynir kapma oyunudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dmoz'a Kayıt Olmak
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER