Anasayfa / Wordpress Geliştirme / PostViews Eklentisi Kurulumu

PostViews Eklentisi Kurulumu

PostViews Eklentisi Kurulumu

Wp-PostViews-Options-and-SettingsBu eklentiyi daha çok yazı yayınlayan sitelerinizde kullanarak, paylaştığınız yazıların kaç defa okunduğunu görmenizi sağlar. WP-PostViews 1.62 eklentisini sitenize kurduktan sonra, sitenizde yayınladığınız herhangi bir yazıyı gün içinde kaç defa okunduğunu tespit edebilirsiniz. Bu da sitenize giriş çıkış yapanların sayısını bilmenizde faydalı olur.

WP-PostViews 1.62 eklentisini sitenizin ftp sinden /wp-content/plugins klasörüne gönderip admin panelinden kolaylıkla etkinleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum ve kullanımı oldukça kolay olan bu plugin sayesinde artık yayınlanan haberlerinizin ne kadar okunduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

WordPress eklentileri arasında özellikle haber sitelerinde en çok kullanılan WP-PostViews 1.62 eklentisi sayesinde göz alıcı olur. Çünkü dışarıdan ilk defa gelen ziyaretçilerin en çok dikkat ettiği konu siteye giren ziyaretçilerin sayısıdır. Bunu en basit olarak yayınlanan yazıların kaç defa okunduğuna bakarak anlayabilirler.

WP-PostViews 1.62 eklentisini isterseniz sitenizin paneline girerek yeni eklenti arama menüsünden de kolaylıkla indirip kurabilirsiniz.

Yorum Yaz