Anasayfa / Ücretli Temalar / SevdaAlemi.com Sohbet Portalı Teması [Ücretli]
SevdaAlemi.com Sohbet Portalı Teması [Ücretli]
Demo İncele Hemen Satın Al

Uzun süredir birçok sitesinin tasarımını yaptığım Mustafa daha önce Tutkusal.com için hazırladığımız temayı bazı düzenlemelerden sonra SevdaAlemi.com için kullanmaya karar verdi. Reklam alanlarının admin panelden yönetilebilmesi ve CSS üzerindeki bazı değişikliklerden sonra tema yeni haliyle ortaya çıkmış oldu. Ücretli olarak hazırlamış olduğum bu temaya sizde sahip olabilirsiniz.

Sohbet portalı temasını ücreti karşılığında almanız durumunda Haber7.com’dan haberleri çekmenize yardımcı olacak bot ve Günlük burçları sitenizde yayınlamanızı sağlayacak bot hediye olarak verilecektir.

İlk domain için tema ücreti : 100 TL.
Sonra ki her domain için :  40 TL.

Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi

Önemli Not : Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıda verilen bağlantıdan Ödeme Bildirim Formu doldurma zorunluluğu müşteriye aittir. Formun eksiksiz olarak doldurulması durumunda en geç 12 saat içinde temanızı teslim alırsınız.

Ödeme Bildirim Formu

4 Yorum yapılmış

 1. Gunce Blog

  Teşekkürler paylaşımınız için.

 2. Misafir

  Hocam temada da stok tükenmeyi ilk defa gördüm :)

  • İlk defa görmeniz beni sevindirdi, çok eski çalışmaların gerek yeni sürümle stabil çalışmaması riski gerekse uzun vadede yeni güncellemeler yapılmayacağı göz önüne alınıyor. Dizi temasıda yakında tükenecek. :)

 3. DarK

  Degerli hocam Sohbet Temasi. sifirdan ayarli seo uyumlu Local sohbet temasi ne kadar yapiyorsunuz ? bilgi verirseniz mail atarak sevinirim. cunku tema yaptirmak istiyorum sohbet siteme ?

Yorum Yaz