Anasayfa / Ücretli Temalar / WordPress Haber Teması HaberN
WordPress Haber Teması HaberN
Demo İncele Hemen Satın Al

Uzun zamandır tamamlanmayı bekleyen WordPress Haber Teması HaberN tamamlandı ve satışa çıktı. Tema özellikleri ve çalışma mantığını kısaca maddeler halinde aktarmaya çalışacağız. Merak ettiğiniz ve aklınıza yatmayan konularda iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Özellikleri kısaca maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • HaberN teması hiçbir kod bilgisi gerektirmez, tamamen Widget desteklidir.
 • HaberN teması içerik ekleme konusunda botlardan yardım almanıza imkan sağlar.
 • HaberN teması her kategori için farklı bir arşiv görünümü sunar.
 • HaberN teması katerogilere özel tekil sayfa şablonu sunar.
 • HaberN teması bir çok temada bulamayacağınız galeri yapısı ile ziyaretçilerin sitede gezme sürelerine büyük katkı sağlar.
 • HaberN temasında anasayfa düzeni sadece widgetler yardımı ile yapıldığı için aynı temayı kullanana bir çok site dahi olsa siz kendinize has bir anasayfa düzeni oluışturabilirsiniz.

Geniş tema özellikleri ve satın alma için gerekli Sanalpazar – Paypal bağlantıları en kısa zamanda güncellenecektir.

Temada bulunan bot sistemi: phpbot.net sistemi sayesinde içerik girişleri için 20’den fazla botu aynı panel üzerinden kullanabileceksiniz! Paket seçiminizi yaparken bot kullanımı olan paketi seçmediğiniz durumda phpbot.net üyeliğiniz aktif edilmez.

Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi 149 TL

Önemli Not : Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıda verilen bağlantıdan Ödeme Bildirim Formu doldurma zorunluluğu müşteriye aittir. Formun eksiksiz olarak doldurulması durumunda en geç 12 saat içinde temanızı teslim alırsınız.

Ödeme Bildirim Formu

7 Yorum

 1. Hakan tan dedi ki:

  Selam sitenizi inceledim temalarınız gayet başarılı magazin, kadın teması varmı?

 2. kani irfan dedi ki:

  WordPress hosting aldım ve domainimde var. Bu temayıda sizden alsam siz bütün kurulumu yapıyormusunuz? Anahtar teslim bana teslim ederseniz ben size tüm bilgilerimi verebilirim. Bu işlemi MAyısın 16’sı gibi yapacağız.. Ödemeyi o tarihten önce yapamam. Siz ne dersiniz?

 3. Berkay GELDEÇ dedi ki:

  Temada bulunan sorgu sayısı hakkında bilgi verebilir misiniz ?

 4. ALİ dedi ki:

  Fiyat olarak biraz daha düşük olsaydı çok iyi olurdu.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema