Anasayfa » İnternet » Türk Telekom Salla Kazan

Türk Telekom Salla Kazan

Türk Telekom Salla Kazan

Türk telekom salla kazan kampanyası ile sürpriz hediyeler kazanma şansı devam ediyor. Ülkemizde gsm operatörü ve telekomünikasyon işletmesi denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri Türk Telekom olmaktadır. Yıllardır sektöre sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve kampanyalar ile abonelerine kendini özel hissettirmiştir. Türk Telekom markası olarak Avea ile birleşimi sonrasında çok daha özel kampanyalar sunmaya başlamıştır. Özellikle internet kullanımının artmış olduğu son yıllarda hediye olarak sunduğu internet kullanım hakları ile öne çıkmaktadır. Bedava internet kullanımı sunan kampanyalardan birisi de Hediye 2 GB kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanma şartları şu şekildedir;

Kampanya Türk Telekom’a yeni gelen abonelere özel olarak sunulmaktadır. Diğer operatörlerden Türk Telekom’a geçenler ya da yeni abone olanlar bu kampanyayı değerlendirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk Telekom Bedava İnternet

Kampanya ülkemizde sadece Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep ve Şanlıurfa şehirlerinde yaşayanlar için geçerlidir. Bu şehirler dışında kampanya uygulanmamaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Aşmayan veya Şanslı tarifelerden birisinden yararlanmak gerekmektedir.

Hediye olarak sunulan 2 GB internet kullanımı altı ay boyunca her ay abonelerin hatlarına tanımlanacaktır.

Müşteri temsilcileri ya da mağazalarda kampanya ile ilgili işlemler yürütülmektedir.

Hediye 2 GB internet kampanyası 25 Nisan’da başlamış olup 31 Aralık tarihinde son bulacaktır. Aylık olarak sunulan 2 GB hediye internet kullanımı devretmez. Her ay yeniden tanımlanır. Hattınızda kalan internet kullanım hakkını öğrenmek için KALAN yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyayı iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcisi ile görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell Bedava İnternet

Türk Telekom, ülkemizin en büyük işletmelerinden birisi olarak dünya genelinde üne sahip bir firmadır. Telekomünikasyon konusunda sahip olduğu tecrübe ile abonelere en özel kampanyaları ve en uygun fiyatları sunuyor. Bunlara ek olarak teknoloji konusunda yaptığı yatırımlar ile en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Fiber optik kablolar sayesinde internet hızı konusunda avantaj sağlamaktadır. Bu avantaj ile birlikte sunduğu hediye internet ve diğer içerikler ile internetin tadını çıkartmanız için seçenekler hazırlıyor. Bu seçeneklerden birisi Türk Telekom Salla Kazan kampanyasıdır. Bu kampanyanın şartlarını sağladığınızda haftanın iki günü internet kullanımınızı ücret ödemeden yapabilirsiniz. Kampanyanın şartları aşağıda açıklanmıştır;

Şanslı iki gün internet hediyesi kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom Şanslı tarifelerinden birisine geçiş yapmak gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  R10.net Erişim problemi, R10 Kapandı mı?

Doksan gün içerisinde Şanslı tarifelere geçiş yapmış olan kişiler için kampanya geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmaya hak kazandığınızda haftanın iki günü 2 GB internet kullanımı hediye sunulmaktadır.

Faturalı ya da faturasız hat aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Tarifeye geçiş işlemi sonrasında on iki ay boyunca hediye internet kullanımı sunulmaktadır.

Hediye kapsamında verilecek olan iki gün internet kullanımının günlerini Türk Telekom belirleyecektir. Başka bir şart olmadan, sadece belirli tarifelere geçiş yapmak yeterli olacaktır. Hediye internet kullanımları sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Kullanım hakları sadece belirtilen günler için geçerli olup devretmez. İnternet kullanımı ile ilgili kalan hakları mesaj yolu ile öğrenebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER