Anasayfa » İnternet » Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’den bir hediye kampanyası daha! İnternet, günümüz dünyasında vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olarak; bankacılık işlemlerinin yapılması, sosyal medya ortamlarına bağlanılması, iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi ve elektronik ticaret işlemlerinin yapılması gibi önemli noktalarda işleve sahiptir. Bu nedenle özellikle mobil cihazlar üstünde internet kullanımı çok daha fazla bir konuma ulaşmıştır. Bu noktaya dikkat eden Turkcell firması sürekli bir şekilde kullanıcıları için daha fazla internet paketi oluşturabilmek adına kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalara internet üzerinden takip ederek ulaşabilir ve size uygun olan paketlerden faydalanabilirsiniz. Bu paketler için;

 • Turkcell abonesi olmanız
 • Gereken şartları oluşturmanız
 • Ya da Turkcell’e geçiş yapmanız gerekmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Baskılı USB Bellekler ile Markanızın Akılda Kalıcılığını Arttırın

Bu sayede istediğiniz Turkcell bedava internet paketinden faydalanabilir ve tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde hediye bedava internet sayfası sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell olarak abonelerimize birbirinden cazip içerikler ve kampanyalar sunuyoruz. Üstelik faturalı hat kullanıcılarımız bu avantajlardan daha fazla yararlanma şansı yakalamaktadırlar. Bunlardan birisi de faturalı 3 GB bedava internet kampanyasıdır.

Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

 • 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için ekstra bir işleme gerek yoktur.
 • Kampanyadan sadece faturalı hat kullanıcıları faydalanabilir.
 • Faturalı hat kullanıcılarının 90 gün süreyle faturalı tarifelerde kalmaları yeterlidir. Bu kişilerin internet kullanımları mayıs, haziran ve temmuz aylarında 10 MB’tın altında ise 3 GB bedava internet hakları hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vodafone Bedava İnternet

Üstelik faturalı hat sahibi abonelerimiz aynı zamanda birbirinden zengin içerikli paketlerini kullanmaya devam edeceklerdir. 3 GB internet de onlar için çok güzel bir hediye olacaktır.

Turkcell olarak en yüksek iletişim kalitesi ve en avantajlı içerikler ile sizleri buluşturuyoruz. Bu kapsamda Garanti Bankası 1 GB internet kampanyasını tercihe sunuyoruz. Garanti mobil şube veya Garanti internet üzerinden tek seferde 35 TL yükler veya paket satın alırsanız hattınıza otomatik olarak 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Garanti Bankası Kampanyası – 1 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

 • Turkcell Garanti Bankası 1 GB internet kampanyasından kazanılan internet sadece yurtiçinde, 30 gün süreyle kullanılabilir.
 • Her abone kampanyadan 30 gün içinde sadece bir kez faydalanabilir.
 • Kalan kullanım bilgileri “KALAN” yazılıp 2222’ye mesaj atılarak öğrenilebilir.
 • 1 GB internetinizin bitiminde kısa mesaj yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Kampanya iptalini müşteri hizmetleri aracılığıyla, bayilerimiz aracılığıyla ve “IPTAL GARANTI 1GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
 • BAĞLANTILAR
  SON DAKİKA HABERLER