Anasayfa / Wordpress Geliştirme / Widget – Bileşen Reklam alanına reklam ekleme
Widget – Bileşen Reklam alanına reklam ekleme
Widget – Bileşen Reklam alanına reklam ekleme

Sol menüde Görünüm sekmesinde Bileşenler linkine girdiğimiz zaman karşımıza gelen sayfada sağ kısımda bileşen mevcutsa bunlar listelenir. Reklam alanına reklam eklemek için öncelikle bileşen olarak belirlenmiş alana sol bölümde bulunan Mevcut Bileşenler alanından Metin isimli bileşeni mouse ile sürükleyerek reklam alanımızın üzerine bıkıyoruz.

Bu işlemden sonra açılan metin sayfasına başlık kısımını boş bırakıp, altında bulunan alana reklam kodumuzu ekledikten sonra Kaydet diyoruz.

Bu işlemleri eğer doğru yaptıysanız reklamlarınız sitenizde yayınlanmaya başlamıştır.

2 Yorum

  1. gizem dedi ki:

    Çok güzel anlatım,teşekkürler öncelikle.Peki reklam kodunu nasıl yapıyoruz ???

  2. Tayfun dedi ki:

    Allah razı olsun ne diyeyim.
    (Gizem hanım kodu ‘içerik’ yazan yere yapıştırıyorsunuz.)

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema