Anasayfa » Kişisel Yorumlar » WordPress Hosting Çözümleri

WordPress Hosting Çözümleri

WordPress Hosting Çözümleri

WordPress uyumlu hosting paketlerimiz satışa çıktı. Amatör, Uzman ve Profesyonel olmak üzere 3 ayrı paketimiz mevcut. Paketlerimizden herhangi birini satın aldığınız zaman istediğiniz takdirde WordPress son sürüm kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Peki nedir bu WordPress uyumlu hosting ? kısaca bu konudan bahsetmek istiyorum. Malum bir çok internet kullanıcısı ve bu sektöre meraklı insan WordPress kullanıyor. Kurulumdan, ayarlara, eklenti düzenlemelerine kadar yapılacak herşey bir çok forum, blog ve sitede anlatılmış. Ancak şöyle bir durum var. Hosting paketiniz Php ve MYSQL destekli olduğu halde WordPress eklentilerinde ve kurulumunda sorun yaşayabiliyorsunuz. Örnek verecek olursa “Google Xml Sitemap eklentisi hata” terimini googlede ararsanız ne gibi sıkıntılar yaşanıyor görebilirsiniz. Bu örnek sadece popüler bir eklenti içindi. Bunun gibi daha ne sorunlar ve problemler var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tasarımlarda yüksek çözünürlükte arka plan resmi uygulama

WordPress uyumlu hosting paketlerimizle sizi bu sorunları yaşamaktan tamamen uzaklaştırıp, “ohhh bee” dedirtme çabasındayız. Paket özelliklerine ve paket fiyatlarına WordPress Hosting Paketleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Facebook videolarını sitenizde oynatma
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER