Anasayfa / Wordpress Geliştirme / WordPress Kurulumu [Video]
WordPress Kurulumu [Video]
WordPress Kurulumu [Video]

Uzun zamandır hazırlamak istediğimiz WordPress Kurulumu Videolu Anlatım dersi videosu sonunda hazırlandı, basit bir dille herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştık. Takıldığınız konularda yorumlarınızla sorunlarınızı sorabilirsiniz.

17 Yorum

 1. Mustafa Sezen dedi ki:

  sunucuya yollamayı nasıl yapcz?

 2. Kaan Bora dedi ki:

  İç sunucu hatası alıyorum web sitemde.

  Blogizma : İç sunucu hatasının farklı nedenleri var. İlk sebep sunucu yazma izinleri ile alakadardır. Servis sağlayıcınızla iletişime geçerek iletirseniz daha çabuk çözüm bulmuş olursunuz.

  • Kaan Bora dedi ki:

   Nasıl yapabilirim bunu ? Ayrıca ben web bedava bir sağlayıcı kullanıyorum nasıl olucak. Sitenin adresine bakın bi : http://sdbunubiliyormuydunuz.somee.com/index.php

   Blogizma : somee.com asp destekli ücretsiz hosting sağlar zaten php uzantılı yazılımları çalıştıramazsınız.

   • Kaan Bora dedi ki:

    İllaki ücretli hosting mi almam gerekiyor . :/

    Blogizma : Ücretsiz php hosting sağlayan firmalarda var Free Php hosting terimini ararsanız google’de işinize yarayabilir.

 3. Kaan Bora KARAPINAR dedi ki:

  Sitenizde kullandığınız tema ücretli mi ? Bende kullanmak istiyorum da. ( Nihayet bir hosting buldum.)

  • Blogizma dedi ki:

   Sitemizde kullandığımız tema Blogizma için özel bir tema kullanma durumu yok malesef.

 4. mesut dedi ki:

  Allah razı olsun senden kardeş, sayende wordpress i sorunsuz kurabildim. çok teşekkür ederim.

 5. Eniyileriz dedi ki:

  Gerçekten süper anlatım olmuş teşekkür ediyorum.

 6. cihat dedi ki:

  kurulumdan sonra admin paneline girişte Ölümcül hata : tanımlanmamış işlev get_header () Call to D: \ inetpub \ vhosts \ haziral.net \ httpdocs \ wp-admin \ index.php on line 1 şeklinde hata alıyorum nedeni nedir ?

 7. ek dedi ki:

  Merhaba wordpress temayı indirip ftp ile siteme atıyorum fakat wp hata veriyor.

 8. serdar dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar bn bi site açmaya karar verdim hostin alan adı fln aldım sonra bir şablon indirdim dreanweaver de onu kendime uygun hale getirdim ama bi sorunum var ftp yukleyemiyorum yüklüyorum ama hata alıyorum veya yüklüyorum site açılmıyo bana göre sorun styles adında bir şeyy var ondan kaynaklanıyor olabilirmi acaba yardımcı olurmsnz

 9. cem dedi ki:

  merhabalar iportal sitenizi yükledim yalnız menü bölümüne menü ekleyemiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirm. (adminden menü ve alt kategorilerini yükledim. )

  • Blogizma dedi ki:

   Merhabalar, iPortal temamız yok öncelikle. Admin panelde menü ağacında Görünüm -> Menüler linkinden menü ekleyebilirsiniz standart yapı bu şekildedir. Temanızın linkini iletirseniz daha doğru bir yanıt verebiliz.

 10. web tasarım ofisi dedi ki:

  Çok uzun zamandır araştırdığım konuydu teşekkür ederim.

Yorum yaz

*

2010 yılından bu yana ücretli wordpress temaları yanı sıra müşterileri için çok özel çalışmalar hazırlayan Blogizma wordpress tema üzerine Türkiye’de ilk olmanın da verdiği avantajla çalışmalarına yön vermiştir. Farklı sektörlerde yüzlerce mutlu müşteriyi geride bırakarak müşterilerinin değer biçilemeyecek güvenini kazanmıştır. Özellikle wordpress alt yapısı üzerine inşa edilen seo odaklı çözümlerde birikmiş deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kişisel blog siteleri başta olmak üzere wordpress günümüzde haber, eticaret, dizi, oyun, magazin sitelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercihlerin wordpress olmasında en büyük etkeni tartışmasız wordpress’in google ile olan güzel ilişkisi tetiklemiştir. Bu ilişkiyi en güzel şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilerimiz için farklı yaratıcı tasarımlarla hizmet vermekteyiz.

Farklı tasarımcılar tarafından hazırlanan ara yüz çalışmalarınızın da wordpress entegresini yaparak yeni nesil şablonlarına uygun, akıcı ve kullanımı kolay ara yüzleri sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebiliriz.

Copyright © 2010 Wordpress Tema