Anasayfa » Kişisel Yorumlar » Yenileniyoruz..

Yenileniyoruz..

Yenileniyoruz..

Uzun zamandır farkında olduğumuz ama zaman bulamadığımız yeni projelerin yanı sıra Blogizma’nın yerni arayüzü ile çok yakında yenilenmiş olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Ücretsiz temalar kategorisinde sadece sponsor tema olarak ürettiğimiz temalara yer vereceğiz. Sponsor temalar dışında sadece profesyonel olarak hazırlanmış ücretli WordPress temalarına sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CSS yardımıyla site arkaplan resmi sabitleme

Domaine lisans sistemi yeni temalarda da devam edecek. Bir çok WordPress kullanıcısına büyük sıkıntılar yaşatan yüksek işlemci kullanımı yani Load problemleriniz için daha verimli sonuçlar almanız içinde ücretli paketlerimiz yakında aktif olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sayfaların sağında sabit reklam alanı

Tamamen WordPress uyumlu hosting paketleri ile WordPress Hosting sitemizde gerekli düzenlemelerden sonra tam anlamıyla aktif olarak hizmet vermeye başlayacak. WordPress üzerine her türlü çözümü üretmek yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.. Bizi takip edin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yetişkinlere yönelik oyunlar
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER