Anasayfa » Wordpress Geliştirme » Related Post (Benzer Yazılar) Eklentisi

Related Post (Benzer Yazılar) Eklentisi

Related Post (Benzer Yazılar) Eklentisi

WordPress’in yine en önemli plugin (eklenti)’lerinden olan Related Posts ile sitenizde kolay aramalara yardımcı olabilirsiniz. Related Posts sitenizde bir yazı eklediğiniz zaman altında ilgili yazıların bulunduğu kategoriye yönlendirme yapmanız gereken oldukça kullanışlı ve faydalı bir eklentidir. Sadece sitenizde ziyaretçilerin görmesinden ziyade Rss lerede ekleyerek ziyaretçilerin daha iyi faydalanmasını sağlayabilirsiniz. WordPress kullanıcılarının bu eklentiye oldukça ihtiyacı olur. Özellikle haber, magazin ve tanıtım siteleri gibi sitelere sahip olanlar için ideal olan Related Posts wordpress eklentisi ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress yorumları sondan başa listeleme

Related Posts Kurulumu:
Related Posts kurulumu oldukça basittir. Sitenizde ftp ye girerek wp-content/plugins klasörüne gönderdikten sonra, sitenizden yönetim paneline girerek Eklentiler menüsünden eklentiyi etkinleştirebilirsiniz. Herhangi bir ekstra işlem yapmadan plugin (eklentiyi) sitenize kolaylıkla kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. WordPress Eklenti Kurulumu dersimizi inceleyerek kurulum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress Tema Türkçeleştirme

Related Posts eklentisinin dilerseniz resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Dilerseniz sitenizin admin panelinden eklentiler bölümüne girerek, ismini yazıp aratarak kolayca indirip otomatikte kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER