Anasayfa / Ücretli Temalar / Sadece Dizi Teması Ücretli Tema
Sadece Dizi Teması Ücretli Tema
Demo İncele Hemen Satın Al

Yerli ve yabancı dizi kategorileri ayrı ayrı gösterilir ve admin panelden sadece ana kategori ID’sini belirterek dosyalara hiç müdahele etmeden yayına başlayabilirsiniz.

Tema kodları açık kaynaktır. Son günlerde bu konu gündemde functions.php dosyası dışında ki tema dosyaları şifrelenmemiştir. İstediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Reklam alanlarını admin panelinde yönetebilirsiniz. Temada 6 adet reklam alanı mevcuttur.

Logo yan reklam alanı : Bütün sayfalarda gözükür. 728px – 90 px boyutunda reklam alanıdır.

Video üst reklam alanı : Video izleme sayfalasında video partları ile embed kodu arasında gözüken reklam alanıdır. 468px -60 px olarak düşünülmüştür. Siz dilerseniz 530px genişliğe kadar ekleme yapabilirsiniz. 530px sonrası tema yapısını bozar.

Video alt reklam alanı : Video embed kodu ile video etiketleri arasında yer alır. Boyutlandırması Video üst reklam alanı ile aynıdır.

Video öncesi reklam alanı : Video izlerken her parttan önce 7 saniye boyunda gözüken reklam alanıdır. İdeal boyutları 350px – 350px olarak düşünülmüştür.

Video yan reklam alanı : Video izleme sayfasında sağ blokta bulunan reklam alanıdır. Dizinin diğer bölümlerinin üzerinde yer alır. 350px – 350 px olarak boyutlandırılmıştır.

Google kelime : Sitenin bitiminde ( footer ) yer alan bir satırlık anahtar kelime belirtme alanıdır. Bu alan link satışları içinde kullanılabilir.

Video ekleme her zamanki gibi Embed koduyla oluyor. Facebook vs. adreslerinden embed kodlarını temada belirtilen genişliklerde ekliyorsunuz. <!–nextpage–> kullanarak part part diziyi ayırabiliyorsunuz. Dilerseniz partları alt alta <!–nextpage–> kullanmadan sıralaya bilirsiniz.

Gerek hız gerekse sunucuya yük olmaması açısından eklenti kullanmamaya çalıştım. Temada sadece wp-postviews eklentisi kullanılmıştır.

Temayı tanıkmak için bu kadar yeterlidir sanırım, kafanıza takılan herşeyi posta@blogizma.org msn adresinden bana ulaşarak sorabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri İş bankası ve Deniz bank hesaplarına Eft ve havale olarak yapılabilir.

Domain için lisans ücreti : 20 TL.

Ödeme işleminden sonra en geç 3 saat içerisinde ( bilgilendirmeniz halinde ) kurulumunuzu yapar, sitenizi çalışır halde teslim edebilirim.

Logo .psd, kullanılan başlıkların .psd dosyası ve font size teslim edilecek .zip dosyasında mevcut olacak. Dilediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Banka Havalesi 20 TL

Önemli Not : Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıda verilen bağlantıdan Ödeme Bildirim Formu doldurma zorunluluğu müşteriye aittir. Formun eksiksiz olarak doldurulması durumunda en geç 12 saat içinde temanızı teslim alırsınız.

Ödeme Bildirim Formu

8 Yorum yapılmış

 1. ShekiL

  S.a Arkadaşım iş yerimdeyim msn yok yazamıyorum sınırlı yapmıssın bende almak istiyorum 2 adet sipariş verim dedim :)

 2. Can Mert

  S.a hocam şimdi bu video temasında video ekleme nasıl oluyor direk videoları yükleyebiliyormuyuz ?

  • Blogizma

   Videolar embed kodu ile ekleniyor, Upload etmeniz için kendi video sunucunuz olması gerek tema ile video upload olayı bağımsız kısacası.

   • Can Mert

    embed kodu içinde videobb vs yardımcı siteler lazım o halde

 3. Korhan

  Sadece PaypaL Üzeri Ödeme YapabiLiyorum…Bu SekiLde Ödeme Yapmam Mümkün müdür?

  • Tabiki, Paypal üzerinden de satın alabilirsiniz.

 4. bahadir

  Merhaba benim tema hakkinda birkac sorum olacak 1, tema hangi playeri kullaniyor ?
  2. kullandigi player youtube den yada facebooktan ekledigimiz videolari kendi sitemizdeymis gibi göstere bilirmiyiz ? bir sitede gördüm google aramalarinda cikan indexler video olarak dakikasi dahi yaziyor bu konuda beni aydinlatirsaniz hemen aliyorum bitane saygilarimla.

  • Merhaba, temada bir player kullanma durumu yok embed kodu ile oynatabiliyorsunuz videoları. Videolarda dakika vs. gözükmesi durumu için video sitemap oluşturmanız gerek.

Yorum Yaz