Anasayfa / Ücretli Temalar / Sadece Dizi Teması Ücretli Tema

Sadece Dizi Teması Ücretli Tema

Sadece Dizi Teması Ücretli Tema

Yerli ve yabancı dizi kategorileri ayrı ayrı gösterilir ve admin panelden sadece ana kategori ID’sini belirterek dosyalara hiç müdahele etmeden yayına başlayabilirsiniz.

Tema kodları açık kaynaktır. Son günlerde bu konu gündemde functions.php dosyası dışında ki tema dosyaları şifrelenmemiştir. İstediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Reklam alanlarını admin panelinde yönetebilirsiniz. Temada 6 adet reklam alanı mevcuttur.

Logo yan reklam alanı : Bütün sayfalarda gözükür. 728px – 90 px boyutunda reklam alanıdır.

Video üst reklam alanı : Video izleme sayfalasında video partları ile embed kodu arasında gözüken reklam alanıdır. 468px -60 px olarak düşünülmüştür. Siz dilerseniz 530px genişliğe kadar ekleme yapabilirsiniz. 530px sonrası tema yapısını bozar.

Video alt reklam alanı : Video embed kodu ile video etiketleri arasında yer alır. Boyutlandırması Video üst reklam alanı ile aynıdır.

Video öncesi reklam alanı : Video izlerken her parttan önce 7 saniye boyunda gözüken reklam alanıdır. İdeal boyutları 350px – 350px olarak düşünülmüştür.

Video yan reklam alanı : Video izleme sayfasında sağ blokta bulunan reklam alanıdır. Dizinin diğer bölümlerinin üzerinde yer alır. 350px – 350 px olarak boyutlandırılmıştır.

Google kelime : Sitenin bitiminde ( footer ) yer alan bir satırlık anahtar kelime belirtme alanıdır. Bu alan link satışları içinde kullanılabilir.

Video ekleme her zamanki gibi Embed koduyla oluyor. Facebook vs. adreslerinden embed kodlarını temada belirtilen genişliklerde ekliyorsunuz. <!–nextpage–> kullanarak part part diziyi ayırabiliyorsunuz. Dilerseniz partları alt alta <!–nextpage–> kullanmadan sıralaya bilirsiniz.

Gerek hız gerekse sunucuya yük olmaması açısından eklenti kullanmamaya çalıştım. Temada sadece wp-postviews eklentisi kullanılmıştır.

Temayı tanıkmak için bu kadar yeterlidir sanırım, kafanıza takılan herşeyi posta@blogizma.org msn adresinden bana ulaşarak sorabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri İş bankası ve Deniz bank hesaplarına Eft ve havale olarak yapılabilir.

Domain için lisans ücreti : 20 TL.

Ödeme işleminden sonra en geç 3 saat içerisinde ( bilgilendirmeniz halinde ) kurulumunuzu yapar, sitenizi çalışır halde teslim edebilirim.

Logo .psd, kullanılan başlıkların .psd dosyası ve font size teslim edilecek .zip dosyasında mevcut olacak. Dilediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz.

Demo İncele Hemen İndir