Anasayfa » Wordpress Geliştirme » Social Networks Auto Poster Facebook Twitter Eklentisi

Social Networks Auto Poster Facebook Twitter Eklentisi

Social Networks Auto Poster Facebook Twitter Eklentisi

Social-Networks-auto-poster-facebook-twitter-EklentisiWeb sitelerinde özellikle temel olarak baza alınan konulardan biri imlemedir. Social Networks Auto Poster Facebook Twitter Eklentisi işte tam burada bizlere yardımcı olmak için karşımıza çıkıyor. İmleme bir web sitesinin daha kısa sürede arama motorları tarafından indekslenmesini sağlamakla birlikte site içerisine yazılan herhangi bir konunun daha fazla kişiye iletilmesi işlemidir. Özellikle sosyal medyaların günümüzde çok fazla rağbet görmesi, web sitelerinde imleme işlemlerinin bu alanlar üzerinde uygulanmasını da beraberinde getirmiştir. WordPress sosyal medyada konu imlemeyi daha basit hale getirmek için kullanıcılarına social Networks auto poster facebook twitter adına bir eklenti sunuyor. Bu eklenti sayesinde facebook, twitter, social gibi en çok kullanılan sosyal medya alanlarında konularınızı kolaylıkla imleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress 3.5.2 Yayınlandı! İşte ayrıntılar..

WordPress eklentileri arasında en çok kullanılan ve imleme için en kullanışlı olan social Networks auto poster facebook twitter eklentisi ile artık sizin de siteniz kolaylıkla imlenebilir. Sosyal medya, profil takipçilerini de arttırarak bu eklenti sayesinde daha fazla kişiye kendinizi tanıtabilirsiniz. Özellikle e-ticaret sitesi üzerinde iş yapanlar için harika denebilecek bir eklenti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wordpress Xml yedek alma

Social Networks auto poster facebook twitter Eklentisi tamamen ücretsiz dağıtılan eklentilerden biri olup, wordpress eklenti sitelerinden kolaylıkla indirilebilir. Ya da panel-eklentiler-yeni eklenti ve ismini yazarak otomatik olarak kurduktan sonra eklentiyi etkinleştirebilirsiniz. Kolay kurulum, hızlı etki ve başarılı sonuçlar elde etmek için kullanabileceğiniz bu harika wordpress eklentisini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PostViews Eklentisi Kurulumu
OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER