Anasayfa » Wordpress Geliştirme » StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları

StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları

StatPress eklentisi kurulumu ve ayarları

WordPress dünyasının sık kullanıldığı günümüzde tasarım ve kodlama bakımından en sade halleri yaşadıkları doğrudur. Buna ek olarak wordpress’in sunduğu eklentileri kullanarak siteyi daha dinamik hale getirmek ve gerekli kontrolleri yapmak da oldukça basit bir hale getirilmiştir. WordPress eklentilerinden en çok kullanılan ve yakından site trafiğini takip etmek isteyenler için statpress eklentisinden söz etmek istiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress uyumlu hosting nedir?

statpress-eklentisi-kurulumu-ve-ayarlari

Worpdpress statpress eklentisi, site ziyaretçilerini detaylarıyla birlikte sizlere sunan bir eklentidir. Ayarlanabilir özelliklere sahip olması, istediğiniz zaman sitenize gelen ziyaretçi tiplerinden hangisinin sayılmasını istemenizi de sağlıyor. Örneğin statpress eklentisinde sunulan bu özellikte spiderleri engelleyerek sadece doğal gelen arama sonuçlarını kolaylıkla aktif edebilirsiniz. Çok daha farklı özelliklere sahip olan eklentiyi kurmanızı tavsiye etmekle birlikte, haftalık olarak PhpMyadmin’den giriş yaparak statpress eklentisini boşaltmanızı tavsiye ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wordpress Menü sorgularında kullanılabilecek Fonksiyonlar

StatPress Kurulumu

Öncelikle eklentiyi indirin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hotlink koruması yapma

Daha sonra Plugin (Eklenti) dosyasına rardan çıkmış bir şekilde atın.

Daha sonra eklenti ayarlarından statpress’i etkin hale getirin.

OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER