Anasayfa » Wordpress Geliştirme » WordPress 4.5 güncellemesi sonrası hatalar

WordPress 4.5 güncellemesi sonrası hatalar

WordPress 4.5 güncellemesi sonrası hatalar

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan WordPress 4.5 sürümü için güncelleme yapan bir çok kullanıcı çok ciddi güncelleme sonrası hatalar almaktadır. Bu nedenle henüz güncelleme yapmamış kullanıcıların eklentiler içinde güncellemelerin gelmesini beklemesinde fayda var. Özellikle hazır framework kullanan temalarda bu sorun çok bariz olarak gözükmektedir. Visual Composer framework alt yapısı ile oluşturulan sitelerin ciddi sorunlar yaşadığı görülmektedir. Bu nedenle güncelleme için eklenti üreticisinin yeni bir güncelleme çıkarmasını beklemek en mantıklı ve faydalı yok olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kategoriye özel arşiv sayfası oluşturma

Güncelleme yapmakta kararlı olan WordPress kullanıcılarının yedek alarak güncelleme yapmalarında fayda var. Eğer güncelleme yaptınız ve hata alıyorsanız https://www.blogizma.org/wordpress-indir sayfasında WordPress 4.4.2 sürümünü indirip manual olarak FTP hesabınıza yükleyerek yaşadığınız sorunlara geçici bir çözüm üretmiş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WordPress yazıların sonuna yazar resmi ekleme

İyi bloglar.

OKUYUCU YORUMLARI

DUYURU
Yeni başlayan ve WordPress sitelerini geliştirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren WordPress Destek sitemiz açıldı!
WORDPRESS DERSLERİ
CSS DERSLERİ
SON YORUMLAR
  • BAĞLANTILAR
    SON DAKİKA HABERLER